• O nas

O nas

Szycie to moje całe życie. Gdy widzę radość na twarzy osoby odbierającej swoją kreację to zastanawiam się kto ma większą radość… Ty czy ja.

Pracownia powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku ale teraz wiem, że to obustronna potrzeba, że Ty potrzebujesz mnie tak samo jak ja Ciebie.

Ze mną spełnisz swoje szyciowe marzenie. Pozwól mi poznać siebie, Twoje potrzeby, marzenia. Opowiedz mi o okazji na którą potrzebujesz kreację, a dostosuje ją do Ciebie byś czuła się jak w drugiej skórze. Zaczaruję dla Ciebie zwykłą tkaniną w niepowtarzalną kreację.

O kolekcji Folk Melanii

Co to jest Folk Melanii

Folk Melanii to kolekcja odzieży inspirowana folklorem, która powstała w 2012 roku.

Pod tą nazwą łączę miłość do szycia i folkloru. Uwielbiam piękne kolory, kwiaty w naturze i na tkaninach.

Uszczęśliwianie kobiet to moja życiowa misja a dzięki mojej pracowni krawieckiej mogę to robić na co dzień.

Moja specjalność

Często ubieram Zespoły Ludowe i KGW. Mam kilka ulubionych produktów idealnie do tego się nadających.

Są to białe bluzki ludowe z wąską lub szeroką koronką, możliwe 3 długości rękawów. Kamizelki ludowe,

sznurowane w jednym z 6 kolorów. Do kompletu pasują idealnie długie spódnice z koronką lub bez w tych kolorach co kamizelki.

Szyje także na zamówienie projekty stworzone wspólnie z klientami.

Projektuje i szyje głównie dla kobiet ale czasem również dla dzieci i dodatki dla mężczyzn.

Poza folklorem szyję również projekty zupełnie nie ludowe dla kobiet, które lubią wyglądać wyjątkowo.

O kolekcji Melanii Silk

Jedwabna seria Melanii Silk jest produkowana w małych nakładach. Także maksymalny nakład jednego wzoru, koloru lub rodzaju to sztuk.

To wszystko byś miała produkt naprawdę unikatowy produkt. Każdy produkt przechodzi przez szereg wymagających testów.

Szyjemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Marka Melanii Silk używa najwyższej jakości jedwabiu z morwy oraz nietoksycznych barwników.

Jedwab ma zbawienny wpływ na kondycję Twojej skóry i włosów, a także na poczucie estetyki i komfort osobisty.

Produkty jedwabne Melanii Silk polecają się na co dzień i również od święta a także na prezenty!!!

Szycie na miarę

Zajmuje się  głównie krawiectwem ale także szeroko rozumianym rękodziełem czyli hand made. Specjalizuje się w szyciu sukienek na trudne figury, w nie wkładam najwięcej serca.

Moja dewiza to "SATYSFAKCJA KLIENTA", dlatego zatrudniamy jedynie wykwalifikowany personel i używamy najwyższej jakości sprzętu. Świadczymy usługi krawieckie na wysokim poziomie i w sposób jak najbardziej dostępny. Pracujemy na szerokiej gamie dzianin i tkanin od jedwabiu i tiulu poprzez bawełnę, wełnę, dzianiny do różnych gatunków jeansu, zamszu, futer i skór. Duży nacisk kładziemy na fachową obsługę, zapewniając profesjonalne doradztwo co do sposobu wykonania usługi, zostawiając wolny wybór klientowi. Staramy się ciągle dopasowywać do zmieniających się warunków w branży zawodowej, aby w możliwie najlepszy sposób zadowolić naszych klientów.

Dla kogo szyje?

Oferta strony jest skierowana głównie do Zespołów Ludowych i Kół Gospodyń Wiejskich ale także dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Oferta na szycie miarowe jest skierowana głównie do nieprzeciętnych kobiet. Skoro tu jesteś to znaczy, że i do Ciebie, ponieważ jesteś wyjątkową kobietą, która wie czego chce od życia, lubi niepowtarzalne kreacje i chce się czuć w swoich kreacjach ponadprzeciętnie. Opowiedz o jakich sukienkach marzysz a ja dla Ciebie je zaprojektuje i uszyje.

Dlaczego to robię?

Lubię uszczęśliwiać ludzi, widzieć ile radości sprawia to co robię. W dzisiejszych czasach ciężko żyć bez pracy więc czemu by nie łączyć pracy i pasji? Rzeczy tworzone z sercem są bardziej dopracowane i dają obustronną satysfakcję.

Misja firmy

Chciałabym, żeby każda kobieta czuła się spełniona i nie miała problemu “nie mam w co się ubrać” stojąc przed swoją szafą. Wolę by miała dylemat w którą kreację wystroić się dziś.